• INFOLINIA 32 771 3780
  • biuro@akscentrumpodrozy.pl
  • Pn.-Sob. 9-21 Ndz. 10-20

Nasi konsultanci

Karolina

Karolina Czyżewska

Jestem absolwentką wydziału turystyki i rekreacji krakowskiego AWF-u. Moje ponad 20-letnie doświadczenie w turystyce zdobywałam pracując zarówno u ogólnopolskich organizatorów turystyki, jak i w biurach agencyjnych. 

Swoją pracę staram się zawsze wykonywać sumiennie i rzetelnie, podchodząc indywidualnie do potrzeb każdego Klienta i starając się zarazić pasją podróżowania, bo jak powiedział Mark Twain „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj…”

e-mail: karolina@akscentrumpodrozy.pl

Barbara

Barbara Szczepanek

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Śląskim w  Sosnowcu. Już w okresie szkolnym geografia była jednym z moim ulubionych przedmiotów szkolnych. Moja sympatia  do tego przedmiotu przerodziła się  w późniejszym okresie w zamiłowanie do turystyki. Moja przygoda z turystyką zaczęła się wiele, wiele lat temu wraz z moją  pierwszą podróżą do Hiszpanii. Po dziś dzień jest to kraj, do którego wracam zawsze z wielkim sentymentem i ogromną przyjemnością. Chętnie polecam tą destynację moim klientom, gdyż Hiszpania oferuje wszystko to, czego klienci szukają podczas swoich wakacji! Moim zamiłowaniem do podróżowania i poznawania nowych miejsc staram się zarazić nie tylko rodzinę i znajomych, ale także przede wszystkim klientów naszego Biura. Jestem zdania, że podróże rozwijają nas, rozszerzają nasze horyzonty, a także otwierają nas na świat i uczą tolerancji, co jest ogromnie istotne we współczesnych czasach.

e-mail: barbara@akscentrumpodrozy.pl

SONY DSC

Katarzyna Żelezik

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w turystyce nabyte podczas pracy w biurze podróży. Ukończyłam Studia na kierunku Geografia. Wiedza merytoryczna oraz znajomość popularnych destynacji pozwalają mi w doborze odpowiedniej oferty dla klienta. 

Dzięki wyjazdom, poznałam wiele ciekawych i atrakcyjnych miejsc. Zauroczyłam się Grecją, fascynują mnie Bałkany, chętnie wracam do Włoch, a poznaję Hiszpanię. Moja pasja do podróżowania pozwala mi na odkrywanie ciekawych miejsc.

Dzieląc się swoimi doświadczeniami chętnie pomogę i doradzę w wyborze Państwa wakacji marzeń.

e-mail: kasia.z@akscentrumpodrozy.pl

Kasia

Katarzyna Dawidowska

Podstawą mojej pracy jest pasja do podróżowania, którą staram się zaszczepić u innych. Zależy mi aby współpraca ze mną budziła pozytywne skojarzenia,  opierała się na zaufaniu i wzajemnych inspiracjach.

Moja przygoda z podróżowaniem rozpoczęła się wiele lat temu w Grecji. Pomimo, że od tego czasu lista krajów, które odwiedziłam znacznie się powiększyła jest to jeden z kierunków na który chętnie wracam.

Doradzając Państwu opieram się na własnych doświadczeniach, opinii naszych stałych Klientów a także doświadczeniu całego zespołu. Staram się pomóc w wyborze, rozwiać wątpliwości i udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania.

Mam nadzieję, że moja wiedza, doświadczenie oraz pasja pozwolą na pomoc w wyborze wymarzonego wyjazdu.

e-mail: kasia@akscentrumpodrozy.pl

Asia

Joanna Jędrzejek

Pracę w turystyce łączę z zamiłowaniem do podróży i poznawania nowych kierunków. Doświadczenie zdobyte podczas wielu wyjazdów  umożliwia mi przygotowanie i zaproponowanie oferty dostosowanej do wymagań Klienta.

Interesuje się Turcją, gdzie wypoczywam co najmniej raz w roku i chętnie podzielę się wiedzą na temat uroków tej fascynującej destynacji.

Nie pozostają mi obce również inne kraje kultury arabskiej, które także często odwiedzam i o których z pasją opowiem.

e-mail: joanna@akscentrumpodrozy.pl

Martynka

Martyna Troncik – praktykant

Do AKS Centrum Podróży trafiłam dzięki praktyce zawodowej. Moje zainteresowanie turystyką rozpoczęło się kilka lat temu podczas pierwszej wizyty w biurze podróży. Od tego czasu wiążę swoją przyszłość z tą branżą, dlatego też uczęszczam do Technikum Obsługi Ruchu Turystycznego w Siemianowicach Śląskich.

AKS Centrum Podróży umożliwia mi rozwijanie swoich umiejętności sprzedażowych oraz każdego dnia rozszerza moją wiedzę turystyczną o kolejne informacje ze świata turystyki. Doświadczona i wykwalifikowana załoga Biura uczy mnie jak prawidłowo dobrać idealny kierunek do indywidualnych potrzeb każdego z klientów i właśnie na tym skupiam się podczas swojej pracy.

wt

Niezmiernie miło jest nam poinformować że otrzymaliśmy nominację do tytułu AGENTA ROKU 2019. Co roku dwutygodnik "Wiadomości Turystyczne" nominuje najlepsze 13 biur podróży z całej Polski aby w późniejszym terminie z tych 13 biuro wybierać najlepsze. Jesteśmy podekscytowani i bardzo cieszy nas fakt nominacji, jest to owoc naszej codziennej pracy i energii którą wkładamy w obsługę Państwa i pomocy w przeżyciu pięknych chwil na zasłużonym urlopie.

Z tego miejsca kierujemy do Państwa prośbę o oddanie głosu na nasze w biuro w konkursie na "Wyróżnienie Branży", jest to konkurs w którym to Państwo macie realny wpływ wynik.

agent roku 2019_nominowany

Kliknij tutaj aby zagłosować

Głos można oddać wykonując 2 kroki (w dolnej części strony należy wybrać "Adrian Korner - AKS Centrum Podróży (Chorzów) a później w ostatniej części strony klikamy prześlij). Z góry dziękujemy za wszystkie oddane głosy, oraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą FIRST MINUTE 2020 która jest już u nas dostępna.