• INFOLINIA 32 771 3780
  • biuro@akscentrumpodrozy.pl
  • Poniedziałek - Sobota 9 - 21

Nasz zespół

Katarzyna_Dawidowska

Katarzyna Dawidowska

Podstawą mojej pracy jest pasja do podróżowania, którą staram się zaszczepić u innych. Zależy mi aby współpraca ze mną budziła pozytywne skojarzenia,  opierała się na zaufaniu i wzajemnych inspiracjach.

Moja przygoda z podróżowaniem rozpoczęła się wiele lat temu w Grecji. Pomimo, że od tego czasu lista krajów, które odwiedziłam znacznie się powiększyła jest to jeden z kierunków na który chętnie wracam.

Doradzając Państwu opieram się na własnych doświadczeniach, opinii naszych stałych Klientów a także doświadczeniu całego zespołu. Staram się pomóc w wyborze, rozwiać wątpliwości i udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania.

Mam nadzieję, że moja wiedza, doświadczenie oraz pasja pozwolą na pomoc w wyborze wymarzonego wyjazdu.

e-mail: kasia@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 512 772 335

Karolina_Czyzewska

Karolina Czyżewska

Jestem absolwentką wydziału turystyki i rekreacji krakowskiego AWF-u. Moje ponad 20-letnie doświadczenie w turystyce zdobywałam pracując zarówno u ogólnopolskich organizatorów turystyki, jak i w biurach agencyjnych. 

Swoją pracę staram się zawsze wykonywać sumiennie i rzetelnie, podchodząc indywidualnie do potrzeb każdego Klienta i starając się zarazić pasją podróżowania, bo jak powiedział Mark Twain „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj…”

e-mail: karolina@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 512 919 346

Marlena_Hepner

Marlena Hepner

Podróżowanie to dla mnie zarówno pomysł na życie, jak i pasja, którą od najmłodszych lat zaszczepili we mnie moi rodzicie i którą cały czas rozwijam. Zamiłowanie do odkrywania piękna świata ma duże odzwierciedlenie w mojej pracy.

Za najwyższy cel stawiam sobie jakość obsługi i spełnianie wakacyjnych marzeń moich klientów. Mogą być Państwo pewni, że nie wyślę Was do miejsca, do którego sama bym nie pojechała. Wizytuję osobiście hotele, uczestniczę w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i dbam, by nasza współpraca spełniała Państwa oczekiwania.

e-mail: lena@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 512 772 335

 

Rafal_Latosinski

Rafał Latosiński

Jestem absolwentem wydziału turystyki i rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Moja przygoda z turystyką zaczęła się kilkanaście lat temu. Od tego czasu wykorzystując zdobytą wiedzę oraz doświadczenie poprzez różnego rodzaju szkolenia a przede wszystkim prywatne i zawodowe podróże, staram się w najlepszy możliwy sposób służyć doradztwem w szeroko pojętych zagadnieniach turystycznych.

Profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie to cechy na których opieram swoją pracę. Myślę że wciąż powiększające się grono stałych klientów jest najlepszą rekomendacją zarówno mojej osoby jak i całego zespołu ludzi tworzących AKS Centrum Podróży. Zapraszam do kontaktu z nami.

e-mail: rafal@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 512 772 308