• INFOLINIA 32 771 3780
  • biuro@akscentrumpodrozy.pl
  • Poniedziałek - Sobota 9 - 21

Nasz zespół

Katarzyna_Dawidowska

Katarzyna Dawidowska

Podstawą mojej pracy jest pasja do podróżowania, którą staram się zaszczepić u innych. Zależy mi aby współpraca ze mną budziła pozytywne skojarzenia,  opierała się na zaufaniu i wzajemnych inspiracjach.

Moja przygoda z podróżowaniem rozpoczęła się wiele lat temu w Grecji. Pomimo, że od tego czasu lista krajów, które odwiedziłam znacznie się powiększyła jest to jeden z kierunków na który chętnie wracam.

Doradzając Państwu opieram się na własnych doświadczeniach, opinii naszych stałych Klientów a także doświadczeniu całego zespołu. Staram się pomóc w wyborze, rozwiać wątpliwości i udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania.

Mam nadzieję, że moja wiedza, doświadczenie oraz pasja pozwolą na pomoc w wyborze wymarzonego wyjazdu.

e-mail: kasia@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 512 772 335

aktualnie na urlopie macierzyńskim

Karolina_Czyzewska

Karolina Czyżewska

Jestem absolwentką wydziału turystyki i rekreacji krakowskiego AWF-u. Moje ponad 20-letnie doświadczenie w turystyce zdobywałam pracując zarówno u ogólnopolskich organizatorów turystyki, jak i w biurach agencyjnych. 

Swoją pracę staram się zawsze wykonywać sumiennie i rzetelnie, podchodząc indywidualnie do potrzeb każdego Klienta i starając się zarazić pasją podróżowania, bo jak powiedział Mark Twain „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj…”

e-mail: karolina@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 512 919 346

Marlena_Hepner

Marlena Hepner

Podróżowanie to dla mnie zarówno pomysł na życie, jak i pasja, którą od najmłodszych lat zaszczepili we mnie moi rodzicie i którą cały czas rozwijam. Zamiłowanie do odkrywania piękna świata ma duże odzwierciedlenie w mojej pracy.

Za najwyższy cel stawiam sobie jakość obsługi i spełnianie wakacyjnych marzeń moich klientów. Mogą być Państwo pewni, że nie wyślę Was do miejsca, do którego sama bym nie pojechała. Wizytuję osobiście hotele, uczestniczę w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i dbam, by nasza współpraca spełniała Państwa oczekiwania.

e-mail: lena@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 512 772 335

 

Alicja_Raczek

Alicja Raczek

Podróżowanie jest dla nie nie tylko zwiedzaniem, to szansa na rozwijanie się, uczenie się i poznawanie ludzi z różnych zakątków globu. Od zawsze uwielbiałam odkrywać nowe miejsca, kultury i smaki świata.  To, co fascynuje mnie w turystyce, to jej potencjał do tworzenia mostów między kulturami, do edukacji i do tworzenia niezapomnianych wspomnień. 
 
Poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach oraz samodzielną eksplorację różnych destynacji, planuję stale poszerzać swoje horyzonty zawodowe w dziedzinie turystyki. Wierzę, że ta nieustanna chęć rozwoju pozwoli mi osiągnąć sukces w fascynującym świecie turystyki i przyczynić się do jego dalszego rozwoju.
 
Mam nadzieję, że staranna obsługa oraz skrupulatna uwaga na każdy szczegół, umożliwią mi kreowanie niezapomnianych przeżyć, co przyczyni się do pełnego zadowolenia z Państwa podróży.
 

e-mail: alicja@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 797 817 312

Daria_Kozina

Daria Kozina

Jestem osobą, która od najmłodszych lat była ciekawa świata i marzyła o poznawaniu go. Cała moja ścieżka zawodowa związana jest z podróżowaniem i asystowaniem w podróżach innych. Zaczynając od pracy na lotnisku, poprzez pracę na pokładzie samolotu, dotarłam tutaj. Z racji, że sama kocham podróżować i poznawać nowe miejsca i kultury, chciałabym dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, poprzez profesjonalne doradztwo pomóc naszym Klientom spełniać ich podróżnicze marzenia.
 

e-mail: daria@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 573 373 997

Klaudia_Hahula

Klaudia Hachuła

Chęć poznawania świata pojawiła się u mnie w okresie gimnazjalnym, kiedy to dzięki wycieczkom szkolnym zobaczyłam swoje pierwsze kierunki zagraniczne takie jak Hiszpania, Francja czy Włochy. Od tego czasu ilość odwiedzonych miejsc ciągle wzrasta, co jeszcze bardziej motywuje mnie do poznawania świata. W pracy stawiam na dobry kontakt z klientem oraz dopasowanie jak najlepszej oferty wakacyjnej która na długo pozostanie w jego pamięci. Ciągle staram się rozwijać poprzez udział w szkoleniach produktowych oraz wyjazdach zagranicznych. Jestem osoba otwartą, uśmiechniętą oraz pozytywnie nastawioną do pracy z Państwem.

 

e-mail: klaudia@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 512 772 308

Alicja_Garbiec

Alicja Garbiec

faktury i rozliczenia

Jestem specjalistą ds. rozliczeń i księgowości. To praca, która wymaga precyzji i dokładności, ale równocześnie daje mi szansę na zgłębianie różnorodnych aspektów branży turystycznej. W moim życiu podróże odgrywają ogromną rolę. Fascynuje mnie możliwość odkrywania nowych miejsc, poznawania różnorodnych kultur i spotykania ludzi o odmiennych tradycjach.

 

e-mail: sekretariat@akscentrumpodrozy.pl

Telefon: 32 771 37 80