• INFOLINIA 32 771 3780
  • biuro@akscentrumpodrozy.pl
  • Pn.-Sob. 9-21 Ndz. 10-20

Savoir vivre na plaży nudystów

1
Na plaży nudystów osoby w ubraniach lub w strojach kąpielowych nie są mile widziane. Jeśli tam idziesz to przygotuj się na to, że również będziesz musiał się rozebrać.
 
2
Jeśli wybierasz się na plażę naturystów pierwszy raz w życiu, to najlepiej jeśli się rozbijesz nieco na uboczu. W ten sposób łatwiej będzie ci pokonać nieśmiałość i ściągnąć z siebie całe ubranie.
 
3
Nie rób nikomu zdjęć (nawet z ukrycia), a jeśli bardzo chcesz, to koniecznie poproś najpierw o zgodę.
 
4
Nie zagaduj na siłę nikogo ani nie wpatruj w miejsca intymne innych ludzi.
 
5
Unikaj jakichkolwiek aktywności seksualnych. Jest to nielegalne oraz uwłaczające innym. Nudyści nie są nadzy, aby wzbudzić w sobie pożądanie tylko, aby się ładnie i równo opalić.
 
6
Jeśli opalasz się nago w zacisznej okolicy lub pomiędzy skałami, to pozostaw swój strój na widoku, aby inni wiedzieli, że zbliżają się do naturysty.
 
7
Bądź przyjazny ale szanuj prawo do prywatności innych.
 
8
Zaczepianie innych w negatywny sposób nigdzie nie jest mile widziane a zwłaszcza na plaży nudystów.
 
9
Przygotuj się. Czasami plaże nudystów nie mają w pobliżu żadnych sklepików. Weź ze sobą wodę, jedzenie, ręcznik, krem do opalania i wszystko inne czego potrzebujesz.
 
10
Gapienie się jest niegrzeczne. Pamiętaj, że plaże nudystów to nie ZOO 😉

wt

Niezmiernie miło jest nam poinformować że otrzymaliśmy nominację do tytułu AGENTA ROKU 2019. Co roku dwutygodnik "Wiadomości Turystyczne" nominuje najlepsze 13 biur podróży z całej Polski aby w późniejszym terminie z tych 13 biuro wybierać najlepsze. Jesteśmy podekscytowani i bardzo cieszy nas fakt nominacji, jest to owoc naszej codziennej pracy i energii którą wkładamy w obsługę Państwa i pomocy w przeżyciu pięknych chwil na zasłużonym urlopie.

Z tego miejsca kierujemy do Państwa prośbę o oddanie głosu na nasze w biuro w konkursie na "Wyróżnienie Branży", jest to konkurs w którym to Państwo macie realny wpływ wynik.

agent roku 2019_nominowany

Kliknij tutaj aby zagłosować

Głos można oddać wykonując 2 kroki (w dolnej części strony należy wybrać "Adrian Korner - AKS Centrum Podróży (Chorzów) a później w ostatniej części strony klikamy prześlij). Z góry dziękujemy za wszystkie oddane głosy, oraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą FIRST MINUTE 2020 która jest już u nas dostępna.