Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/korner/domains/akscentrumpodrozy.pl/public_html/wp-content/themes/web/rwd/rwdGate.php on line 192

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/korner/domains/akscentrumpodrozy.pl/public_html/wp-content/themes/web/rwd/rwdGate.php:192) in /home/korner/domains/akscentrumpodrozy.pl/public_html/wp-content/plugins/wcp-contact-form/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/korner/domains/akscentrumpodrozy.pl/public_html/wp-content/themes/web/rwd/rwdGate.php:192) in /home/korner/domains/akscentrumpodrozy.pl/public_html/wp-content/plugins/wcp-contact-form/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10
Savoir vivre na plaży nudystówAKS Centrum Podróży Chorzów – Biuro Podróży w Centrum Handlowym AKS Chorzów Savoir vivre na plaży nudystów | AKS Centrum Podróży Chorzów – Biuro Podróży w Centrum Handlowym AKS Chorzów

Savoir vivre na plaży nudystów

1
Na plaży nudystów osoby w ubraniach lub w strojach kąpielowych nie są mile widziane. Jeśli tam idziesz to przygotuj się na to, że również będziesz musiał się rozebrać.
 
2
Jeśli wybierasz się na plażę naturystów pierwszy raz w życiu, to najlepiej jeśli się rozbijesz nieco na uboczu. W ten sposób łatwiej będzie ci pokonać nieśmiałość i ściągnąć z siebie całe ubranie.
 
3
Nie rób nikomu zdjęć (nawet z ukrycia), a jeśli bardzo chcesz, to koniecznie poproś najpierw o zgodę.
 
4
Nie zagaduj na siłę nikogo ani nie wpatruj w miejsca intymne innych ludzi.
 
5
Unikaj jakichkolwiek aktywności seksualnych. Jest to nielegalne oraz uwłaczające innym. Nudyści nie są nadzy, aby wzbudzić w sobie pożądanie tylko, aby się ładnie i równo opalić.
 
6
Jeśli opalasz się nago w zacisznej okolicy lub pomiędzy skałami, to pozostaw swój strój na widoku, aby inni wiedzieli, że zbliżają się do naturysty.
 
7
Bądź przyjazny ale szanuj prawo do prywatności innych.
 
8
Zaczepianie innych w negatywny sposób nigdzie nie jest mile widziane a zwłaszcza na plaży nudystów.
 
9
Przygotuj się. Czasami plaże nudystów nie mają w pobliżu żadnych sklepików. Weź ze sobą wodę, jedzenie, ręcznik, krem do opalania i wszystko inne czego potrzebujesz.
 
10
Gapienie się jest niegrzeczne. Pamiętaj, że plaże nudystów to nie ZOO 😉

DRODZY KLIENCI

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa , informujemy, że od 14 marca 2020  pracujemy zdalnie.

Z uwagi na ograniczenie kontaktu bezpośredniego, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu komórkowego: 512 919 346 oraz adresem mailowym: biuro@akscentrumpodrozy.pl, jak również pod wszystkimi imiennymi adresami mailowymi pracowników.

Prosimy o regulowanie wpłat przy użyciu bankowości elektronicznej.

Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie Wasze rezerwacje pozostają "zaopiekowane".

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy wszystkim dużo zdrowia.